Přírodní barvy

Včelí vosk na podlahy


Přírodní barvy Natural - včelí vosk na podlahy

včelí vosk na podlahy

- používá se pro ochranu a zušlechtění dřevěných a korkových podlah, neglazovaných podlahových kachliček,právě tak jako pro všechny silně namáhané vnitřní dřevěné povrchy.

Vlastnosti - vláčný,lehce zpracovatelný,jako mast vypadající vosk s jistou předností – rychle se zatahuje a je ho možno poměrně brzo leštit.Vytváří zvláště jemnou,vodě odolnou a pevnou plochu.

Obsahuje - včelí vosk,palmový olej,lněný olej,citrusový olej, balzám borové pryskyřice, isofosfáty, sediment lněného oleje,dřevní olej, smáčedlo, líh, sušidla na bázi CaCoMg bezolovnatá.
Vosk nanášíme hadrem, nebo strojem, stejnoměrně silnou vrstvu na již základované dřevo ( tvrdým, parketovým nebo slínkovým olejem).
Leštění - lehkým tlakem dobře vyleštit,hedvábně matný povrch po 6 – 12 hodinách,lesklý po 24 -48 hodinách. Ještě 2 dny zacházet jemně.

Skladování a trvanlivost - chránit před mrazem, zamezit přístupu dětem. Životnost max. 2 roky.

Čištění a ošetřování - navoskované povrchy prvních 14 dní chránit a čistit pouze teplou vodou. K dalšímu ošetření použijeme pouze NATURAL rostlinné mýdlo.

Technická data

- měrná hmotnost: 0.82 kg/dm3
- barva: transparentní
- viskozita:polotuhé při 20°C

Spotřeba: 1 lt/50m
balení 0.4 lt , 1 lt , 2.5 lt

Pozor! Voskem nasáklé textilie je nutné nechat vyschnout na volném větraném prostoru, nebo dobře uzavřít v doze. Mohou se samovznítit.